همایش های سازمانی

سیزدهمین همایش استانی بروکس در اصفهان برگزار شد

سیزدهمین همایش استانی بروکس در اصفهان
زمان مطالعه: 3 دقیقه

گروه صنعتی بروکس، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان محصولات برق و روشنایی در ایران، سیزدهمین همایش استانی خود را در تاریخ 15/10/1402 در استان اصفهان برگزار کرد. این همایش با حضور بیش از 300 نفر از الکتریکی‌های استان اصفهان، شهرکرد، کاشان و قم برگزار شد.

دلایل همکاری با بروکس

در سیزدهمین همایش استانی بروکس در اصفهان، مدیران ارشد گروه صنعتی بروکس به معرفی شرکت و محصولات خود پرداختند و همچنین به دلایل همکاری با بروکس اشاره کردند. یکی از مزیت‌های همکاری با بروکس، تبلیغات گسترده آن است که مشتری را با محصولات جدید آشنا می‌کند و بار جا انداختن محصول دیگر بر عهده شما نیست. بروکس همچنین جز معدود شرکت‌هایی در حوزه کاری خود است که ارسال رایگان تا درب فروشگاه شما را دارد. علاوه بر این، کارشناسان فروش بروکس هر ده روز یکبار برای تحویل گارانتی‌ها و خدمات پس از فروش، معرفی طرح‌های جدید به فروشگاه شما مراجعه می‌کنند.

بروکس پیشنهاداتی برای تغییرات در صنف الکتریکی ها دارد

در ادامه این همایش، آقای برزگری، مدیرکل فروش گروه صنعتی بروکس، به سخنرانی پرداختند. ایشان در سخنان خود به تغییراتی که در حال حاضر در صنف الکتریکی‌ها در حال رخ دادن است اشاره کردند و گفتند: «امروزه تمامی کاسبی‌ها در حال تغییر هستند. صنف ما نیز از این قائله مستثنی نیست. اگر تغییر نکنیم از ما تنها یک نام می‌ماند. این تغییرات شامل تغییر دکور فروشگاه‌ها، استفاده از نرم‌افزارهای بروز مالی، راه‌اندازی فروشگاه آنلاین و… است.»

ایشان همچنین به این نکته اشاره کردند که در اکثر کشور‌های پیشرفته، الکتریکی‌ها جای خود را به فروشگاه‌های بزرگ زنجیره‌ای داده‌اند. این اتفاق به زودی در کشور ما نیز رخ خواهد داد. بنابراین، الکتریکی‌ها باید خود را برای این تغییرات آماده کنند.

نتیجه گیری

در پایان این همایش، از میهمانان با اهدای هدایایی تجلیل شد. گروه صنعتی بروکس از تمامی عزیزانی که در این همایش حضور داشتند کمال تشکر و امتنان را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *