آشنایی با بروکس BURUX

شرکت گسترش تجهیزات روشنایی پایدار از سال 1393 و با برند بروکس (BURUX)  فعالیت خود را نخست در زمینه تامین و توزیع محصولات روشنایی نوین بر پایه‌ی دیودهای نورافشان (LED) آغاز کرده و در فاصله زمانی بسیار کوتاهی موفق به تولید انواع لامپ و چراغ LED گردید. دلبستگی و تعهد بنیان گذاران مجموعه به تقویت تولید داخلی و ایجاد اشتغال مولد صنعتی و بهره گیری از متخصصان توانمند، باعث پیشرفت سریع بروکس در بومی سازی کامل محصول و افزایش عمق تولید در داخل ایران شده است؛ چنان که امروزه قابلیت ساخت بیش از هزار نوع محصول متنوع  با استفاده از ماشین آلات صنعتی پیشرفته را در مراکز تولیدی خود داراست. ضمن اینکه از سال 1400، عرصه فعالیت های خود را از تجهیزات روشنایی فراتر برده و در قالب گروه صنعتی بروکس افتخار خدمت گزاری به ایرانیان با عرضه ابزار آلات، باتری، سیم و کابل،  چسب برق، دستکش کار و چسب با برند بروکس را دارد.
توانمندی های سخت افزاری و نرم افزاری بروکس در زمینه تولید، تامین، تضمین کیفیت، فروش و خدمت رسانی به مشتریان را می توان این چنین برشمرد :

پخش ویدیو
3000
نماینده فعال

پاسخگوی نیاز مشتریان

150000
شعله لامپ

تولید روزانه کارخانه های بروکس

400
نفر

اشتغال زایی نیروی متخصص

20000
متر مربع

مساحت کارخانه ها

ما میتوانیم

  1. تولید انواع بدنه‌های PBT ، پلی‌آمید و آلومینیومی مربوط به چراغ و لامپ در داخل کشور
  2. تولید انواع حباب لامپ‌های مختلف در اندازه‌های متنوع
  3. مونتاژ قطعات الکترونیکی SMD و نیز چیپ‌های LED بر روی بُرد
  4. تولید انواع قطعات پلاستیکی مربوط به لامپ و چراغ (کلاهک FPL , T8 و انواع درپوش پلاستیکی و …)
  5. مونتاژ و بسته بندی خودکار انواع لامپ LED
  6. تولید سفارشی انواع چراغ های LED ویژه روشنایی فضاهای داخلی مطابق با نیاز مشتری و معماری فضا
  7. بهینه‌سازی و بازسازی چراغهای قدیمی با استفاده از فناوری LED
  8. کنترل کیفی انواع لامپ و چراغ همراه با قابلیت طراحی کامل چراغ های LED با منحنی پخش نور متناسب با کاربری

9.دارای گواهی استاندارد اجباری برای لامپ LED ، گواهی استاندارد تشویقی برای مدول LED، نشان CE برای لامپ و پنل LED

برند بروکس

گواهینامه ها و استانداردها

چشم انداز

چشم انداز گروه صنعتی بروکس بومی سازی فناوری های روز دنیا در حوزه لوازم خانگی و حضور قدرتمند در تولید داخلی انواع محصولات است. بدین منظور در گام اول توانسته ایم زیرساخت های نرم افزاری و سخت افزاری لازم برای تحقق این اهداف را فراهم آوریم. ایجاد سایت های تولیدی و صنعتی در فضایی وسیع، راه اندازی انواع ماشین آلات تمام اتوماتیک تزریق مواد پلیمری و انواع دستگاه های مونتاژ قطعات الکترونیک و فعالیت مداوم تیم های تحقیق و توسعه برای دستیابی به فناوری تولید اقتصادی و انبوه، تیم های تولید خلاق و نفوذ شبکه فروش و خدمات پس از فروش گسترده بروکس در سطح کشور خود گواه گام های بسیار اساسی در این مسیر است.

ما مطمئنیم با حمایت هم میهنان عزیز، همچون گذشته خواهیم توانست برای خودکفایی و استقلال ایران عزیزمان و بهره مندی مردم ایران زمین از فناوری های به روز دنیا در زندگی روزمره خود، گام های بلندی در مسیر پر پیچ و خم تولید برداریم.

بروکس

تعهد به مشتریان

بروکس از آغازین روزی ورود خود به عرصه‌ی تولید و عرضه‌ی محصولات روشنایی، ارائه‌ی کالای با کیفیت و پشتیبانی بی کم و کاست از محصولات را به عنوان هدف و شعار خود برگزیده است. چرا که باور داریم مصرف‌کننده‌ی آگاه و نکته‌سنج ایرانی شایسته‌ی چنین فرآورده‌ای‌ست. سبد پر تنوع محصولات روشنایی بروکس – که دربردارنده‌ی لامپ‌ها و چراغ‌هایی با کاربردهای عمومی و همگانی، لامپ‌ها و چراغ‌های تخصصی و نیز چراغ‌های سفارشی طراحی شده برای نیازهای مشتریان خاص است – قدرت انتخابی بی‌مانند به خریداران می‌دهد.

تعهد بروکس به مشتری تا مدت‌ها پس از فروش ادامه خواهد داشت؛ هر چند بر پایه‌ی آمارها کم‌تر از 2% محصولات فروخته شده در این سالیان بازگردانده شده‌است! 

ما بر این باوریم که

با افتخار تولید ایـــران

را رونق دهیم و همیشه چرخ صنعت را پیش ببریم