همایش های سازمانی

دوازدهمین همایش استانی بروکس در شهر تاریخی یزد برگزار شد

دوازدهمین همایش استانی بروکس در شهر تاریخی یزد
زمان مطالعه: 3 دقیقه

دوازدهمین همایش استانی بروکس در تاریخ 8 مهر 1402 در شهر تاریخی یزد برگزار شد. این گردهمایی بهانه ای بود برای تجلیل از همراهان قدیمی و آشنایی همراهان جدید با خانواده بروکس و هم صنفان خود در استان یزد.

شهر یزد با قدمتی بیش از 2500 سال، یکی از شهرهای تاریخی و فرهنگی ایران است. این شهر به دلیل معماری منحصر به فرد خود، به عروس کویر معروف است.

نگاه بروکس به آینده صنعت الکتریکی

همایش بروکس در هتل پارسیان صفائیه یزد برگزار شد. این هتل با معماری سنتی خود، فضایی مناسب برای برگزاری این همایش فراهم کرده بود.

در ابتدای مراسم، آقای مهدی اکبرخواه مدیر فروش استان یزد ضمن خوشامدگویی به حاضرین در گردهمایی اظهار داشت:

هدف از گردهمایی امشب تجلیل از همراهی همیشگی شما عزیزان بوده است. ما در بروکس یک خانواده ایم که پیشرفت و برد هر یک از اعضا برد کل خانواده است. ما در بروکس همیشه به دنبال تغییر رویکرد و تطبیق خود با شرایط کنونی کشور بودیم تا بتوانیم بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کنیم.

در ادامه آقای وحید زمانی مدیر فروش استان تهران به لانچ محصولات جدید پرداختند. آقای کوروش شجاعی کارشناس بازار می ارزه حضار را با بازار می ارزه و عملکرد آن آشنا نمودند و نحوه بهره وری از آن را برای حضار توضیح دادند.

در آخر مدیرفروش کل برند بروکس جناب آقای مجید برزگری در خصوص تحلیل بازار مربوط به صنف الکتریکی و آینده پیش رو این صنعت و راه های پیشرفت در آن با توجه به نیاز های روز جامعه به ایراد سخنرانی پرداختند و تجربیات چندین ساله خود را در اختیار حضار قرار دادند.

در اختتامیه از حضار تقدیر به عمل آمد.

این همایش فرصتی مناسب برای آشنایی بیشتر شرکت کنندگان با محصولات و خدمات بروکس و همچنین فرهنگ و تاریخ شهر یزد بود.

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *