اهمیت نورپردازی صحیح در بیمارستان ها و کاهش هزینه های آن

طراحی روشنایی کارواش در پایتخت توسط تیم نورپردازی بروکس

اتاق عمل در بیمارستان ها از حساس ترین نقاط است که بهداشت نوری در آن شرایط خاص خودش را دراد . پس تامین نور آن باید طبق استاندارد و رعایت اصول انجام گیرد. فناوری LED باعث شده تمام سیستم های اداری تجاری پزشکی و آموزشی به فکر تعویض روشنایی مجموعه خود باشند چرا که بهره وری این نوع روشنایی بالاتر بوده و در نتیجه در هزینه های مصرف انرژی تاثیر مثبتی خواهد داشت.

در دسامبر ۲۰۱۹ ، برای اولین بار در شهر ووهان استان هوبئی چین، پس از اینکه مردم بدون علت مشخصی دچار سینه پهلو شدند و واکسن‌ها و درمان‌های موجود مؤثر نبودند، نوع جدیدی از کروناویروس با همه‌گیری در انسان شناسایی شد. از میان نخستین افرادی که به این ویروس آلوده شده‌اند، مشخص شد که دو سوم آنها با بازار عمده‌فروشی غذاهای دریایی هوانان، که در آن حیوانات زنده نیز به فروش می‌رسد، ارتباط داشته‌اند. شیوع عفونتهای جدید ویروس کرونا بین مردم همیشه باعث نگرانی بهداشت عمومی است. اوضاع به سرعت در حال تحول است.

در دسامبر ۲۰۱۹ ، برای اولین بار در شهر ووهان استان هوبئی چین، پس از اینکه مردم بدون علت مشخصی دچار سینه پهلو شدند و واکسن‌ها و درمان‌های موجود مؤثر نبودند، نوع جدیدی از کرونا ویروس با همه‌گیری در انسان شناسایی شد. از میان نخستین افرادی که به این ویروس آلوده شده‌اند، مشخص شد که دو سوم آنها با بازار عمده‌فروشی غذاهای دریایی هوانان، که در آن حیوانات زنده نیز به فروش می‌رسد، ارتباط داشته‌اند. شیوع عفونتهای جدید ویروس کرونا بین مردم همیشه باعث نگرانی بهداشت عمومی است اوضاع به سرعت در حال تحول است.

احتمالا تا حالا به این قضیه فکر نکرده اید، اما بسیاری از لذت های هنگام بازدید از مکان هایی که در اوقات فراغت به آنها مراجعه میکنید، بستگی به روشنایی خوب و کارآمد آن جا دراد. همان طور که حدس زده اید، موضوع ما در این مقاله " LED در اوقات فراغت " است و قرار است در مورد چگونگی استفاده از آنها در مکان هایی که بسیاری از ما برای سرگرمی یا سایر فعالیت های تفریحی از آن ها بازدید می کنیم، بپردازیم. بنابراین اگر از آن دسته افرادی هستید که رفتن موزه را دوست دارید و یا یکی از آن ها را اداره می کنید این نوشته را از دست ندهید.

بین تمام فعالیت های روزانه ، کم تر حسی پیدا میشه که حال خوب به همراه داشته باشه .....

ایرانم_ تسلیت

همه ما با برچسب انرژی آشنا هستیم . این نماد که بیانگر سطح مصرف انرژی است نه تنها بر روی جعبه کلیه لامپ ها بلکه بر روی اکثر وسایل برقی درج گردیده و معرف رده مصرف برق توسط آن وسیله می باشد.

«مهندس بروکس» نام طرح نصب رايگان بروکس بود که برای چراغهای خطی اين شرکت در نظر گرفته شد تا مشتری درگير مسائل نصب چراغ نشود. اين طرح از ابتدای دی‌ماه سال 97 آغاز شده و تا پايان همان سال به مدت سه ماه ادامه یافت. اما یه تغییر نورانی تا به امروز برای تمامی محصولات جدید بروکس روند خود را ادامه داده تا این شعار در رابطه با مزایای LEDها نسبت به سایر لامپها به یک موضوع قابل درک برای

بروکس از آغاز تا کنون همواره کوشیده است با حرکت در مسیر و چشم انداز تدوین شده ی خود گام بردارد تا در کوتاه ترین زمان و به کامل ترین شکل به اهداف خود دست یابد. یکی از این اهداف بومی سازی و افزایش عمق تولید لامپ و چراغ LED در میهن عزیزمان بوده است. مهم ترین اقداماتی که بروکس تاکنون در این زمینه موفق به انجام آن شده ...

بین تمام فعالیت های روزانه ، کم تر حسی پیدا میشه که حال خوب به همراه داشته باشه .....

نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ایران، روز یکشنبه 12 آبان طی آیینی با حضور همایون حائری معاون برق و انرژی وزیر نیرو و با معرفی و تقدیر از برگزیدگان این دوره، خاتمه یافت.

از رولر کوستر تا نوشتن مطلب برای فوتون

شرکت تجهیزات روشنایی پایدار تولید کننده محصولات روشنایی بروکس شما را به بازدید از نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران دعوت می نماید.

صنعت در حال حاضر بر روي کشت عمودي گياهان با لامپ‏هاي LED توجه ويژه‏اي دارد، و انتظار مي‏رود اين نوع کشت به صورت عمومي در تمام دنيا انجام پذيرد. لامپ‏هاي LED با طيف وسيع رنگي فضايي انعطاف‏پذير‏تر ايجاد مي‏کنند. علاوه بر اين موضوع راندمان کاري آنها بسيار بالاتر از لامپ‏هاي HID بوده که باعث شده پرورش گياه با استفاده از نور مصنوعي بسيار اقتصادي‏تر از گذشته به صورت تجاري و حتي در خانه انجام شود.

چند سالي مي‫شود که واژه‫هاي اتوماسيون ساختمان، هوشمندسازي ساختمان و يا BMS به گوشمان مي‫خورد و براي ما آشناست، BMS مخفف Building Management System و به معني سيستم مديريت ساختمان مي باشد و کار آن مديريت تمام تجهيزات داخلي است. شايد يک زماني کنترل روشنايي حياط ويلاي شما در شهر ديگر يا روشن و خاموش کردن سيستم گرمايشي، سرمايشي وتنظيم دماي همان جا دور از ذهن بود اما با استفاده از BMS اين کار بسيار آسان شده است. براي مثال کافيست با يک پيامک از تلفن همراه اين کارها را انجام داد. به طور کلي هدف اصلي سيستم هاي هوشمند فراهم کردن شرايط ايده‫آل براي يک خانه، شرکت، ويلا، هتل و يا باغ هاي کشاورزي از لحاظ آسايش و مصرف انرژي مي‫باشد.

انتخاب چیپست(ChipSet)

تلفیق نقش و نور

تلفیق هندسه و نور

درایور جریان ثابت و ولتاژ ثابت

اعوجاج هارمونیکی یا THD

از نمایشگاه بین المللی سال 1393 حدود 5000 بازدید کننده از غرفه بروکس بازدید کردند.

در سال 1394 نیز غرفه بروکس میزبان قریب به 7000 بازدید کننده در نمایشگاه تخصصی برق بوده است.

نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران را می توان بزرگترین رویداد صنعتی و بازرگانی کشور در حوزه برق و الکتریک دانست. نمایشگاهی که با هدف ارائه قابلیت ها و توانمندی های شرکت های داخلی و خارجی در بخش برق و الکتریک و هدایت آنها به سمت بازار مصرف، هر ساله در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد. با توجه به گستردگی و تنوع طیف بازدید کنندگان که از تمامی شهرهای کشور و نیز کشورهای خارجی می باشد بدون شک این نمایشگاه، بهترین فرصت برای صنعتگران این حوزه به شمار می آید تا با معرفی آخرین محصولات و دستاوردهای خود اقدام به بازاریابی و برنامه ریزی برای یک سال آتی خود داشته باشند.

شرکت تجهیزات روشنایی پایدار تولید کننده محصولات روشنایی بروکس شما را به بازدید از هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران سالن 35 غرفه بروکس دعوت می نماید.

تولید به روش اکسترود

کمپاني باتجربه دايسون که بيشتر به خاطر لوازم خانگي پيشرفته مانند جاروبرقي‏هاي گران قيمت شناخته مي‏شود، لامپ جديدي تحت عنوان Cu-Beam Duo معرفي کرده که به ادعاي سازندگان تا 22 سال عمر خواهد کرد.

تولید بدنه چراغ

هوشمند سازی روشنایی

لوگو و طرح های سازمانی

تصور کنيد که تمام نورهايي که در اطراف خود مي بينيد، شما را به اينترنت متصل کند، آن هم با سرعت و قابليت هاي فوق العاده، با اين تصور حتي تيرهاي چراغ برق چراغ هاي راهنمايي، و ميليارد ها منبع نور در دنيا، منبع اتصال به اينترنت خواهد بود.

حتما در اين چند سال اخير آگهي‎هاي تبليغاتي و کمپين‎هاي حفاظت از آب را در اطرافمان زياد ديده‎ايم و از طريق رسانه‫هاي مختلف به سمع و نظر همه رسيده که آب ارزشمندترين سرمايه‎ي زمين است و براي درست مصرف کردن آن بايد از الگوهاي مختلفي استفاده کنيم تا در آينده دچار مشکل نشويم، در همين راستا فعاليت هاي زيادي انجام شده براي مثال در فصل هاي گرم سال براي جلوگيري از بخارآب در سد‎هاي برخي کشورها با استفاده از توپ‎هايي سطح آب پشت سد رامي پوشانند تا مانع از بخار شدن آب گردد. جنس مادهاي که اين توپها از آن ساخته شده در برابر اشعه ماوراي بنفش و تجزيه پذيري فوقالعاده بالاست و به مدت 10 سال به شکل اوليه باقي مي‎مانند. از اين قبيل عمليات در سطح جهان زياد انجام مي‎گيرد تا مايه حيات بشريت درست و بهينه مصرف شود، اما فناوري علم و تکنولوژي هم در اين چهار چوب بزرگترين نقش‎ها رابرعهده دارند. دراين شماره از روزتک به بررسي موضوعي ميپردازيم که شايد برايتان جالب و خواندني باشد.

قلک بروکس (طرح مشارکت در بهینه سازی مصرف انرژی برق)

انتخاب مدار تغذیه - راه انداز (Driver)

ضریب توان (Power Factor)

تولید به روش دایکاست

با ورود LED در صنعت روشنايي دنيا در سالهاي اخير شماري از کمپانيها اقدام به توليد لامپهايي با عنوان هوشمند کردهاند که در محصولات آنها قابليتهاي ارتباطي پررنگتر است. مهندسان مجرب دو شرکت بزرگ در کنار هم ايده هاي خود را نقاشي کرده اند يکي از کمپاني تسلا و ديگري از آژانس فضايي ايالات متحده.

انتخاب صفحه منتشرکننده نور (Diffuser)

انتخاب مواد اولیه

زمان ما اين چيزا نبود! اگر به چندين سال پيش برگرديم شايد بعضي ها تو خاطرشون باشه دوچرخه ها وسايل زيادي براي آراسته شدن نداشتن، يکي از اون موارد گل پره‫هاي رنگارنگي بود که توي هر لوازم‫يدکي دوچرخه پيدا مي شد قيمتي هم نداشت مي خريدَنو مي‫بستن روي پره‫هاي سيمي چرخها موقع حرکت هم يه صداي جالبي ايجاد مي‫کرد ساده و زيبا بود، فناوري خاصي هم توش بکار نرفته بود يک قطعه پلاستيکي گرد و کروي که از طريق يک شيار روي پره ها نصب مي شد . اما حالا تکنولوژي و فناوري هاي دنياي LED جاي اون گل‫پره‫ها رو پر کرده...

تلفیق رنگ و نور

پنجره مجازی

در 137 سال پيش که لامپ اديسون به دنيا معرفي شد چه کسي از ذهنش خطور مي کرد که روياي روشنايي لامپ اديسون چنين پيشرفت هايي را تجربه کند

تابحال شده به اين فکر کنيد، حالا که اکثر ارتباطات و انتقال داده‎ها به صورت بي‎سيم انجام مي‎گيرد اي کاش خود برق يا انرژي را هم مي‎شد بي سيم انتقال داد و اين همه دکل‎ها و تيرهاي برق موجود در خيابان شهرها و حتي خارج از شهرها که باعث بروز مشکلات در محيط زيست‎اند از ميان برداشته مي‎شد و نويزهاي با ولتاژ بالا از بالاي سرمان عبور نمي‎کرد. شايد اين دغدغه‎ي دانشمندان و متخصصان دنيا را بتوان لمس کرد.

شيائومي که يکي از بزرگترين توليد کننده‏هاي گوشي‏هاي تلفن همراه در جهان است، به تازگي با همکاري کمپانيYi توليدکننده محصولات روشنايي هوشمند را در قالب خانواده Yeelight ، لامپ سقفي جديدي را توليد کرده است که مجهز به ريموت و اپليکيشن موبايل می باشد.

نگاهی به آگهی محیطی برند بروکس / طرحی زیبا با پیامی گنگ

افتتاحیه مغازه بروکس و آرش ترانس

بروکس در جهت پیشبرد اهداف تبلیغاتی خود تصمیم به یکپارچه سازی بسته بندی کلیه محصولات خود نموده است.

سقف و دیوار کشسان

آسمان مجازی

سرآغاز بهار است و شروعی دوباره، نوشدن، شروع فصل رویش، فصل بزرگترشدن، سبزبودن و آبی بودن. به همه مخاطبین سال نو را تبریک گفته و سلامتی، نشاط، خوشی و آرامش را برای تمام هموطنان عزیز آرزو دارم.